LEGO to zdecydowanie najbardziej znany producent zabawek na świecie. Klocki LEGO towarzyszą już kolejnemu pokoleniu dzieci. Z ich pomocą maluchy mogą się przenieść do każdego miejsca w swojej wyobraźni i zbudować naprawdę niemal wszystko.

Zadaniem klocków LEGO jest oczywiście przede wszystkim nauka kreatywności. Ale to nie koniec niezwykłych właściwości klocków. To dodatkowo także rozwój krytycznego myślenia i podejmowania decyzji. Klocki łączą się ze sobą na tysiące sposobów, więc dziecko ma tysiące szans, by wykreować swoją rzeczywistość.
Klocki LEGO pobudzają wyobraźnię i przyczyniają się do rozwoju zdolności motorycznych oraz umysłowych. Zestawy klocków najczęściej mają za zadanie stworzyć jeden układ, jednak nie wyklucza to możliwości ich mieszania i dowolnego wybierania różnych możliwości. LEGO to zabawki dedykowane dla różnych grup wiekowych. Od tych największych elementów idealnych dla najmłodszych, poprzez zestawy dla przedszkolaków, aż do dzieci w wieku szkolnym.

Zabawki i klocki wspaniale sprawdzają się przy wspólnej zabawie rówieśników lub z rodzicami – to naprawdę frajda i wyzwanie dla całej rodziny. Wśród zestawów klocków LEGO coś dla siebie znajdą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się klocki tematyczne, nawiązujące do ulubionych bajek animowanych i filmów. To także zabawki dla kolekcjonerów, który chcą zebrać cały zestaw z danej serii.

KLOCKI LEGO DUPLO TOWN PIZZERIA 10834 KLOCKI LEGO DUPLO TOWN PIZZERIA 10834
Producent: Lego
Cena: 146,20 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI LEGO ARCHITECTURE CHICAGO 21033 KLOCKI LEGO ARCHITECTURE CHICAGO 21033
Producent: Lego
Cena: 204,00 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI LEGO ARCHITECTURE LONDYN 21034 KLOCKI LEGO ARCHITECTURE LONDYN 21034
Producent: Lego
Cena: 155,10 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI LEGO CITY BAZA W DŻUNGLI 60161 KLOCKI LEGO CITY BAZA W DŻUNGLI 60161
Producent: Lego
Cena: 441,40 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl