Twoje pierwsze klocki - Zabawki LEGO DUPLO My First

Zestawy LEGO DUPLO z serii Pierwsze klocki są przeznaczone dla dzieci w wieku 1,5 - 3 lat. Stanowią one doskonały pretekst do nauki poprzez zabawę. Ponieważ klocki lego dla najmłodszych  wykonane są w atrakcyjnych i żywych kolorach, nie trzeba ich specjalnie zachęcać  do podjęcia pierwszych kroków do zabawy.  Dzięki niej nasze maluchy mogą kształtować umiejętności, takie jak rozpoznawanie i nazywanie kolorów,  kształtów czy cyfr. Oczywiste jest także rozwijanie  zdolności manualnych i motorycznych.  Zabawki dla dzieci z serii LEGO DUPLO pozwalają ćwiczyć zręczność paluszków poprzez układanie, rozczepianie klocków, czy otwieranie i zamykanie drzwiczek w pojazdach lub domkach.

Klocki LEGO DUPLO pomagają także w rozwoju umiejętności językowych oraz kreatywności w wymyślaniu i odgrywaniu własnych historyjek. Ważną rolę odgrywają też zdolności poznawcze. Zabawa autkami czy pociągiem, który z pomocą rodziców został stworzony przez malucha może być wielką przygodą i pierwszym krokiem  do przyjaźni ze światem Lego.

Klocki LEGO DUPLO, które oferuje nasz sklep to produkty w różnych cenach i na każdą okazję. Zadbaj o rozwój swojego dziecka i podaruj mu zabawkę najwyższej jakości.

KLOCKI LEGO DUPLO TOWN PIZZERIA 10834 KLOCKI LEGO DUPLO TOWN PIZZERIA 10834
Producent: Lego
Cena: 141,60 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI LEGO DUPLO LOTNISKO 10871 KLOCKI LEGO DUPLO LOTNISKO 10871
Producent: Lego
Cena: 103,20 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI LEGO DUPLO NA TARGU 10867 KLOCKI LEGO DUPLO NA TARGU 10867
Producent: Lego
Cena: 92,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl