LEGO DUPLO Town – Miasteczko marzeń

Klocki LEGO DUPLO  z serii My Town to prawdziwa gratka dla małych budowniczych. Klocki rozwijają umiejętności konstrukcyjne i zdolności manualne najmłodszych. Każde opakowanie to zestaw elementów dwukrotnie większych od tradycyjnych klocków LEGO, a to czyni je idealnymi dla najmłodszych i ich małych rączek.

Klocki zostały zaprojektowane z największą dbałością o wszystkie szczegóły tak, by mogły się nimi bawić nawet dzieci już od drugiego roku życia!

Seria Miasteczko LEGO DUPLO to fantastyczne zestawy zawierające figurki oraz mnóstwo klocków i akcesoriów do stworzenia wielu miejskich atrakcji, na przykład do budowy pizzerii, wesołego miasteczka, przedszkola czy rodzinnego domu.

Klocki LEGO to wiele więcej niż samo budowanie. To zabawki dla dzieci, które stwarzają wiele okazji do odgrywania scenek, opowiadania historyjek czy poszerzania wiedzy. Mali konstruktorzy mogą się bawić sami, ale jeszcze większą frajdę przyniesie im zabawa wspólnie z rodzicami.

Dodatkowym atutem jest fakt, że poszczególne zestawy można ze sobą łączyć, budując całe, niesamowite miasteczko! Wybierzcie się ze swoimi pociechami do świata LEGO DUPLO i razem stwórzcie coś wyjątkowego, a przy okazji, wzmacniajcie swoje relacje. Podarujcie dzieciom klocki LEGO DUPLO, które oferuje nasz sklep z klockami LEGO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl